Diamond Car

Zestawy paska rozrządu w ofercie Diamond Car

Wielu producentów samochodów zaleca wymianę całego systemu rozrządu – paska, napinacza oraz rolek prowadzących – naraz. Jest to jedyny sposób, aby zapewnić optymalne napięcie paska, które jest niezbędne do utrzymania optymalnej pracy silnika.

SKF ułatwia wykonanie całej pracy nad układem rozrządu. Zestaw paska rozrządu firmy SKF zawiera paski, napinacze, i rolki prowadzące, które spełniają lub przekraczają specyfikacje oryginalnych części, plus zalecenia – wszystko, co niezbędne do wykonania pracy w jednym niebieskim pudełku.Zestawy paska rozrządu z uszczelniaczami silnika
Dla wielu pojazdów o dużym przebiegu lub wykonujących ciężką pracę, rozsądnie jest wymienić uszczelniacze silnika podczas montażu nowego paska rozrządu. Jeśli stare uszczelniacze zaczęłyby przeciekać, klient poniósłby dodatkowe koszty montażu. Gdyby olej przedostał się na pasek, konieczna byłaby kolejna wymiana paska.

Zestawy paska rozrządu firmy SKF z uszczelniaczami silnika sprawiają, że  zapobieganie takim problemom jest proste. Zestawy zawierają wszystko, co potrzeba do wykonania kompletnej pracy, włącznie z wysokiej jakości komponentami, które spełniają lub nawet wykraczają poza specyfikacje oryginalnych części (np. uszczelniacze PFE). Są również dostępne w szerokim zakresie obejmującym większość popularnych modeli, włącznie z 90 zestawami dla azjatyckich modeli samochodów.

Zestawy paska rozrządu z pompą wody
W przypadkach, gdy pompa wody napędzana jest przez pasek rozrządu, za dobrą praktykę uważa się wymianę pompy przy wymianie paska. Jeśli pompa zepsuje się po przejechaniu kilku kilometrów, klient ponownie poniesie wysokie koszty wymiany. Większość klientów, gdy zostaną zapoznani z faktami, najczęściej decyduje się na kompletną naprawę od razu niż ryzykowanie dodatkowych kosztów i potencjalną awarię później.

Zestawy paska rozrządu z pompą wody firmy SKF sprawiają, że całkowita naprawa jest prosta. Zestawy zawierają pasek, napinacze i pompę wody – wszystkie właściwe części w jednym pudełku, wszystkie spełniające lub wykraczające poza specyfikacje oryginalnych części.
___________________________________________________________________
Przedstawione produkty znajdą Państwo w naszej ofercie.